Kaj pa če...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Kaj pa če...

Objavlja  Sherry on Pet Okt 31, 2008 6:18 pm

Drage damice,kaj pravte na to,da bi malo združile znanje in moči in bi se potrudle ustvarit nekaj podobnega,kot je recimo za moško populacijo že postavljen Gaydare al pa Romeo...Da bi me(izključno samo lezbijke) imele tudi svojo stran/portal z lastnimi profili in slikcami...Še enkrat,da bi blo nekak izključno samo za ženske-lezbijke oz. bisex..??
A se katera od vas spozna na te zadeve oziroma, bi katera znala to celo narest/gor postavt??
Kakršne koli ideje,smernice..so zelo dobrodošle Smile
Sherry

Število prispevkov : 123
Kraj : Ljubljana

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Kaj pa če...

Objavlja  citrus on Sob Nov 01, 2008 2:33 pm

Sherry je napisal/a:Da bi me(izključno samo lezbijke) imele tudi svojo stran/portal z lastnimi profili in slikcami

... ali tudi bisexice?

Obstajajo tuji portali samo za bi/lez. Mislim, da obstaja tud zenska razlicica gayromea, samo ga ne najdem. Nek gayromeo for girls al neki tazga.

Sherry, a mislis, da bi bilo na tak "nas" portal kaj vec navala bisexic/lezbijk oz. bi kaj lazje prisla do "the one"? Ker jaz mislim, da ne, ceprav bi ga bilo zanimivo imet. cyclops V smislu raznolikosti. Ker namen portala je se vedno le to: slikca, kak podatek o sebi, nadaljevat pa moras sama ... razen, ce si mislila poleg portala se kaj drugega. Kot je bil Gaja kafe npr., ko je poleg foruma (Labris) imel svoje kolumne pa tko. A na tak nacin si mislila?

Ne vem, ce obstajajo kake zastonj baze za to, kar isces. Recimo forumi se mnozijo kot gobe po dezju, vecina jih po tem dezju tud zamre, obstane. Nekak je treba met natancnejsi okvri zacrtan ne samo vizijo nekaj narest.

citrus

Število prispevkov : 70

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sherry on Sob Nov 01, 2008 5:27 pm

Pozdravljena Very Happy
V bistvu je tko,da mam jst ogromno prijateljev, ki so prijavljeni na te gay-something strani in oni se konstantno spoznavajo in dobivajo z drugimi na teh strani in majo pravzaprav velik šans,da koga spoznajo...In to je bla v bistvu moja ideja oziroma upanje,da bi se potem mogoče kej lažje pa kej večkrat dobile med sabo deklice...Sej vem,da so razni Kupid-i pa Ona-on scene,sam tm ni resnosti,pa ni isto...
Men ni problem it na kavico, pijačko z deklco,k jo spoznam sam po večini niso resne deklce na teh straneh...Sm že probala parkrat jih na kup dobit pa da gremo na eno pijačo nekje v Lj,pa pol ni blo nič iz tega...Mislm pa,da nas je velik (lezbijk in bisex, seveda)in bi blo fajn da se spoznavamo med sabo,sej mamo že tko mejhno sceno...
Sm mela idejo,da bi kaka taka stran pripomogla k temu,al pa mogoče tudi ne,sej,kot praviš,mamo forume..
Mislm,da se je podobna ideja prov lepo razvila že na Gaja kaffe,da so(smo) se začele dobivat pa družit med sabo na različnih aktivnostih in lahko bi to nekak nadaljevale še naprej...
Sploh bi blo fino to tud za deklce k so iz manjših krajev,kjer je (po večini) ta scena še zelo zaprta in mejčkena...
Ne vem,kaj pa ti praviš?
cyclops Lep pozdravček pa hvala za odgovor na to mojo temo Very Happy
Sherry

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Admin on Ned Nov 02, 2008 12:55 am

Hej, mogoče za začetek, odpiram nov forum, ki se nahaja pod aktivnostmi - in je zaklenjen za samo registrirane uporabnike, in se imenuje srečanja/dejti. Mogoče lahko tam načnete kakšno temo v zvezi s tem, pa da vidmo, če bo mogoče tudi tukaj kaj zaživelo v tem pogledu.

Admin
Admin

Število prispevkov : 17

Poglej uporabnikov profil http://forum.open.si

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sherry on Ned Nov 02, 2008 12:20 pm

Lep pozdrav Admin Smile!
Naj,naj lepša hvala za odprtje nove teme,to je super!! Very Happy Very Happy
Bom/o se potrudle pa probale deklce kam na kup spravit na kako pijačko...Seveda so/ste vse zelo prisrčno vabljene zraven bounce Wink bounce cheering with beer dancing
Sherry

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Titti on Tor Nov 04, 2008 1:18 pm

Pozdravljeni,
samo povejte kdaj in kje in bom iz stajerske radje volje priletela Wink

Titti

Število prispevkov : 4

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  citrus on Sre Nov 05, 2008 1:13 am

Sherry, po moje najbolš, da določiš datum pa lokacijo (ki jo sporočiš po ZSju, saj ne veš, kdo vse se prijavla na forume) pa je. Sej, tud, če bosta na začetku 2, je to že nekej, pa naslednjič bo prišla 3-tja, k bo s sabo frendido pripeljala itn.

citrus

Število prispevkov : 70

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  goblinsly on Sre Apr 22, 2009 4:37 am

Forum/stran vam lahko postavim jaz. Če vas le ne moti da sem fantič. Neutral
goblinsly

Število prispevkov : 16
Kraj : Slovenija, Ljubljana, Hrenova 19

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  SeaRchiNg4 on Sob Nov 07, 2009 12:36 pm

Obstaja tuji tak portal: Lesbian Chat Zone
Ampak je kar precej že ...khm... Very Happy
Lahko pa bi naredile tudi kaj našega, temu podobnega.
Problem je samo to, da ne vem ravno kako to narediti. Question
Bomo se malo pozanimali.
Je sploh kakšno zanimanje?
SeaRchiNg4

Število prispevkov : 15
Kraj : Celjska regija.

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sherry on Sob Nov 07, 2009 11:20 pm

...Ja seveda da je zanimanje, zakaj pa ne, ampak jst sm mela isti problem, ker pač tega ne znam opravit sama...za druge pa ne vem, če so ble glih kej preveč navdušene Wink :)ampak ja, zakaj pa ne mal ženske trme pa vztrajnosti, pa že kej poštudiramo skupej Smile Smile
Ne? Ja?Lahko? Smile Smile Smile
Sherry

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  SeaRchiNg4 on Pon Nov 09, 2009 3:36 am

Huh jz sem se malce pozanimala ...in pač je to treba vse skupaj v mrežo spravit, narediti prave strežnike in to ...da zadeva sploh deluje. Very Happy
Več pa ne vem. Very Happy Bi bilo treba kakšnega računalniškega eksperta najti. Very Happy
Razen, če tukaj začnemo z fotkami zasipavat, samo ko je samo galerija...Nič drugega se ne da objaviti. :/
Aja, koliko prispevkov pa moram imeti, da lahko pogledam tukaj slike. Ima zvezo z prispevki? Malo offtopic, ampak sem se ravno spomnila. Very Happy
SeaRchiNg4

Število prispevkov : 15
Kraj : Celjska regija.

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  đavo on Ned Feb 28, 2010 4:16 pm

no js bi se z veseljem dobila na kšni pijački s kšno prijetno punco, ker je to tuki v LJ da so vsj približno resne ceu problem spoznat

al so ženske k tipi v njih rinejo da hočjo met grupiče al pa gledat, al so take k same ne vejo kaj bi s sabo(večinoma najstnice) da o tem da me na netu večinoma pod ženskimi nicki (v več kot 95% sigurno) kontaktirajo moški z fejk/ukradenimi ženskimi slikicami sploh ne govorim

bi pa res rada spoznala kakšno pravo lezbiko ali bisexualko, ki ji je več kot samo do sexa...sicer sem jaz bisexualka ampak mam iz preteklosti precej zamere do ljubezni z moškim spolom(na žalost) tako da iščem eno iskreno prijetno punco k se ne boji navezat name....pa makar prijateljsko

vsekakor podpiram ustanovitev take spletne strani, je pa to dost zahteven projekt

drugače pa kšni ukrepi proti tipom ki se pretvarjajo bi bli dobrodošli-recimo da bi punce lahko prijavile če bi se dobile ali po tel. slišale in ugotovile da je tip in bi ga recimo po 2 ali 3 neanonimnih prijavah(da se ve da je res objektivno) bannali afro
đavo

Število prispevkov : 7

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh